Spegel Bathlife Glimma
Rek. pris 5 799 kr
fr.2 799 kr
fr.879 krFrån 68 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Glimma
879 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Spegel Bathlife Glimma är en rund spegel med en elegant upphängning. Den har dessutom en stilren LED-ram som ger effektfull belysning i badrummet. Belysningen har ett normalvitt ljus. Spänning: 220-240 V.
Varumärke
BathlifeBeskrivning
Spegel Bathlife Glimma är en rund spegel med en elegant upphängning. Den har dessutom en stilren LED-ram som ger effektfull belysning i badrummet. Belysningen har ett normalvitt ljus. Spänning: 220-240 V.
Den här produkten har utvecklats i Sverige av Bathlife of Sweden. Det betyder att den har producerats med etik och miljö i åtanke. Bathlifes mål är att leverera en prisvärd, kvalitativ produkt du kan lita på och njuta av under lång tid, som kvalitetssäkrats per europeisk standard.
Dokument
Recensioner
Fikreta CVerifierad köpare
för 5 år sedanSpegel är mycket bra jag är nöjd
Egenskaper
| Varumärke | Bathlife |
| Diameter | 600, 800 mm |
| Belysning | Ja, LED |
| Serie | Glimma |
| Färg | Vit |
| Bredd | 600, 800 mm |
| Höjd | 600, 800 mm |
| Eluttag | Nej |
| Ljustemperatur | 5000 K |
| Effekt/prestanda | 15,5, 19,5 W |
| Produkttyp | Spegel |
| Spänning | 240 V |
| Energieffektivitet | F |
| Ljuskälla | LED |
| Material | Pvc och glas |
| Form | Rund |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Ja |
| Energiförbrukning | 15,5, 19,5 kWh/1000h |
| Energiförbrukning | 15,5, 19,5 kWh/år |
