Spegel Bathlife Nöja med LED Belysning400 mm
FRI FRAKT
3 899 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
400 mm

Nöja med LED Belysning
400 mm
3 899 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!

Spegel Bathlife Nöja är en oval spegel med en elegant LED-belysning som belyser väggen bakom spegeln.
Varumärke
BathlifeBeskrivning
Spegel Bathlife Nöja är en oval spegel med en elegant LED-belysning som belyser väggen bakom spegeln.
Den här produkten har utvecklats i Sverige av Bathlife of Sweden. Det betyder att den har producerats med etik och miljö i åtanke. Bathlifes mål är att leverera en prisvärd, kvalitativ produkt du kan lita på och njuta av under lång tid, som kvalitetssäkrats per europeisk standard.
Dokument
Recensioner
Pernilla EVerifierad köpare
för 2 år sedanLjuset i spegeln är helt onödigt. Det lyser bara ett sken runt spegeln det bidrar inte med något ljus överhuvudtaget till att se bättre. Så med andra ord, detta är en helt vanlig spegel med en ljusslinga mot väggen. Köp ej den här spegeln!
Sandra Verifierad köpare
för 2 år sedanVi är väldigt nöjda med spegeln! Den är lagom stor och estetiskt vacker. Belysningen är något för vit men är ändå helt fantastisk!
+ Stor och vacker
- Belysningen något för vit.
Karl-Gunnar MVerifierad köpare
för 2 år sedanGer väldigt lite ljus om man har en mörkare vägg.
+ Lätt att montera
Sara JVerifierad köpare
för 3 år sedanVäldigt elegant spegel och bra belysning!
+ Kvalité och utseende
Anette JVerifierad köpare
för 4 år sedanMycket fin spegel till ett väldigt bra pris samt en snabb leverans
+ Fin form och en snygg svart ram runt.
Egenskaper
| Varumärke | Bathlife |
| Art.Nr. | 401053793 |
| Belysning | Ja, LED |
| Serie | Nöja |
| Färg | Svart |
| Bredd | 400 mm |
| Höjd | 800 mm |
| Djup | 37 mm |
| Eluttag | Nej |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljustemperatur | 4300 K |
| Effekt | 10 W |
| Typ | Spegel |
| Effekt/prestanda | 10 W |
| Energiförbrukning | 10 kWh/1000h |
| Spänning | 230 V |
| Energieffektivitet | F |
| Ljuskälla | LED |
| Material | Pvc och glas |
| Form | Oval |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7330027153926 |




