Spegel Björbo Badrum Saga med BelysningLjusgrå, 1260 mm
15 764 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Ljusgrå
Bredd:
1260 mm

Saga med Belysning
Ljusgrå, 1260 mm
15 764 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Spegel Björbo Badrum Saga med Belysning är en elegant badrumsspegel med infällda LED-spottar. Den har en vacker krönlist som skapar en lyxig känsla. Den är tillverkad av målad MDF med spegelglas.
Varumärke
Björbo BadrumBeskrivning
Spegel Björbo Badrum Saga med Belysning är en elegant badrumsspegel med infällda LED-spottar. Den har en vacker krönlist som skapar en lyxig känsla. Den är tillverkad av målad MDF med spegelglas.
Serien Saga från Björbo Badrum för tankarna till svensk lantlig sommaridyll. Med sin traditionella elegans och sitt genuina hantverk ger Saga ditt badrum en gammaldags romantisk känsla.
Björbo Badrum är ett företag som tillverkar exklusiv, svensktillverkad badrumsinredning. Företaget grundades i Björbo i Dalarna för över 100 år sedan och de eleganta möblerna tillverkas fortfarande här. Hantverkskunnande och kvalitet är grunden på vilken företaget har utvecklat sin produktion.
Björbo Badrum är ett företag som tillverkar exklusiv, svensktillverkad badrumsinredning. Företaget grundades i Björbo i Dalarna för över 100 år sedan och de eleganta möblerna tillverkas fortfarande här. Hantverkskunnande och kvalitet är grunden på vilken företaget har utvecklat sin produktion.
Dokument
Recensioner
CarlVerifierad köpare
för 1 år sedanGenuint, färdigmonterat,vackert, solida möbler
Egenskaper
| Varumärke | Björbo Badrum |
| Art.Nr. | SSP12G |
| Belysning | Ja, LED |
| Serie | Saga |
| Färg | Ljusgrå |
| Bredd | 1260 mm |
| Höjd | 876 mm |
| Djup | 30 mm |
| Eluttag | Nej |
| IP-Klassning | IP44 |
| Effekt/prestanda | 8 W |
| Produkttyp | Badrumsspegel |
| Antal Ljuskällor | 4 st |
| Energieffektivitet | A++-A |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Spegelglas |
| Form | Rektangulär |
| Sockel | Nej |
| Dimbar | Nej |
