
Spegel BurlingtonA40
fr.4 345 krfr.4 995 kr
Spara 13 %
Kampanj
52 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Spegel Burlington A40C 590x620 mm är en 5 mm kopparfri spegel med antisplittringsskyddsfilm. Utmärkt val för dig som gillar retrodesign. Den passar väl med Burlingtons övriga badrumsinredning och förvandlar vilken vägg som helst till en vacker och praktisk del av ditt hem.
Välj mellan olika färger. Komplettera med matchande badrumstillbehör.
Rengöring
För att rengöra så torkas produkten med en mjuk och ren trasa. Rengöringsmedel eller tvålvatten kan användas, undvik skrubbmedel.
Rengöring
För att rengöra så torkas produkten med en mjuk och ren trasa. Rengöringsmedel eller tvålvatten kan användas, undvik skrubbmedel.
Egenskaper
| Varumärke | Burlington |
|---|---|
| Art.Nr. | A40CHRB |
| Belysning | Nej |
| Storlek | 590x620 mm |
| Färg | Borstad Nickel, Guld, Krom |
| Bredd | 590 mm |
| Höjd | 620 mm |
| Djup | 62, 61,5, 615 mm |
| Eluttag | Nej |
| Vikt | 4,7 kg |
| Typ | Badrumsspegel |
| Garanti | 5 år |
| Material | Spegelglas / Mässing |
| Form | Rektangulär |



