



Spegel GustavsbergDucentic Rund med BakgrundsbelysningD: 1000 mm
Rek. pris 4 705 kr
!
3 709 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Diameter
Beskrivning
Spegel Gustavsberg Ducentic Rund är en bakbelyst spegel för ett behagligt stämningsljus.
Spegeln är fukttålig och anpassad för badrumsmiljö, med dolda fästen för ett svävande intryck på väggen.
Välj mellan olika storlekar.
Egenskaper:
- LED-belysning med bakgrundsljus
- Färgtemperatur: 3000 K (varmvitt ljus)
- IP44-klassad, godkänd för våtrum
- Dolda fästen för väggmontering
- Passar utmärkt tillsammans med övriga produkter i Ducentic-serien
Rengöring:
Torka spegeln med en mjuk, luddfri trasa och ett milt glasRengöringsmedel. Undvik slipande produkter och starka kemikalier.
Välj mellan olika storlekar.
Egenskaper:
- LED-belysning med bakgrundsljus
- Färgtemperatur: 3000 K (varmvitt ljus)
- IP44-klassad, godkänd för våtrum
- Dolda fästen för väggmontering
- Passar utmärkt tillsammans med övriga produkter i Ducentic-serien
Rengöring:
Torka spegeln med en mjuk, luddfri trasa och ett milt glasRengöringsmedel. Undvik slipande produkter och starka kemikalier.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Gustavsberg |
|---|---|
| Art.Nr. | GB7199MRL10 |
| Diameter | 1000 mm |
| Belysning | Ja, LED |
| Serie | Ducentic |
| Färg | Transparent |
| Utförande | Rund |
| Bredd | 1000 mm |
| Höjd | 1000 mm |
| Djup | 22 mm |
| Handtag | Nej |
| Eluttag | Nej |
| IP-Klassning | IP44 |
| Effekt | 4 W |
| Typ | Spegel |
| Tillverkarens Art.Nr. | GB7199MRL10 |
| Energieffektivitet | E |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Glas |
| Dimbar | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| RSK-nr | 8942238 |
| EAN-nr | 7391530088525 |

