Spegel Hafa Store Square LedBredd: 600 mm

Store Square Led
Bredd: 600 mm
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Beskrivning
Hafa erbjuder 5 års garanti på denna produkt mot fabrikations- och materialfel. Produkterna utvecklas i Sverige med högsta fokus på kvalitet och hållbarhet över tid så att du kan känna dig trygg i ditt val. Läs mer här https://www.bygghemma.se/medias/hafa/garanti_hafa_5ar_low.pdf
Dokument
Recensioner
Superfin kvalité o snabb leverans. Hel nöjd.
Bra spegel med bra led som är limbart
Kanon spegel! Snabb leverans!
Hade önskat höjd 80 cm istället för 70 cm som den är.
Bra ljus, lätt monterad.
Fin spegel som är dimbar på en touchfunktion på spegeln. Hade önskat att den skulle gå att dimma ner ännu mer, det är ganska ljust även i det mörkaste läget. När belysningen är tänd är det också ett litet surrande ljud.
Jag älskar vår nya spegel. Superfin. Elektrikern kunde ansluta den till strömbrytaren på väggen, vid dörren. Vilket var bra. Tyvärr fäster inte fästkuddarna på baksidan av spegelns nederkant mot våtrumsmattan på väggen så den gungar till lite varje gång vi ändrar läge på dimmern. Gissar att det funkar bättre med kakel.
Passade perfekt i vårt andra badrum som är ganska litet. Ger ett behagligt ljus och går att dimma med knappen på spegeln. Tittade på spegeln först i Bygghemmas visningsbutik. Hade nog inte köpt den osedd.
Egenskaper
| Varumärke | Hafa |
| Art.Nr. | 1267224 |
| Belysning | Ja, LED |
| Serie | Store |
| Färg | Transparent |
| Bredd | 600 mm |
| Höjd | 700 mm |
| Djup | 25 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Effekt | 30 W |
| Typ | Spegel |
| Effekt/prestanda | 30 W |
| Spänning | 230 V |
| Energieffektivitet | G |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Form | Rektangulär |
| Garanti | 5 år |
| Dimbar | Ja |
| RSK-nr | 8879777 |
| EAN-nr | 7330027118451 |


