
Spegel IföOption Oval med Belysning
Rek. pris 5 793 kr
!
4 055 kr4 964 kr
Spara 18 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti

Option Oval med Belysning
4 055 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Spegel Ifö Option Oval med indirekt belysning. Den integrerade belysningen har ett varmvitt LED-ljus och styrs med badrummets strömbrytare. Spegeln kan monteras vertikalt eller horisontellt.
Rengöring
Vid rengöring så kan en mjuk och ren trasa användas. Tvålvatten eller flytande rengöringsmedel kan användas.
Vid rengöring så kan en mjuk och ren trasa användas. Tvålvatten eller flytande rengöringsmedel kan användas.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö |
|---|---|
| Art.Nr. | 502.837.00.1 |
| Belysning | Ja, LED |
| Serie | Option |
| Färg | Transparent |
| Bredd | 660 mm |
| Höjd | 870 mm |
| Djup | 30 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Effekt | 23 W |
| Typ | Badrumsspegel |
| Energieffektivitet | G |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Form | Oval |
| Spänning | 240 V |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| RSK-nr | 8942081 |
| EAN-nr | 4025410060501 |
