
Spegel IföOption Round med Belysningø 50 cm
Rek. pris 7 861 kr
!
5 503 kr6 545 kr
Spara 16 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Diameter

Option Round med Belysning
ø 50 cm5 503 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Spegel Ifö Option Round med direkt och indirekt belysning. Den integrerade belysningen har ett varmvitt LED-ljus och en touchströmbrytare med dimmerfunktion.
Spegeln har en minnesfunktion för belysningen så du alltid kan vara säker på att ljuset passar dig. Imbildning förhindras med hjälp av den uppvärmda spegelytan som stängs av efter 30 minuter.
Rengöring
Vid rengöring så kan en mjuk och ren trasa användas. Tvålvatten eller flytande rengöringsmedel kan användas.
Rengöring
Vid rengöring så kan en mjuk och ren trasa användas. Tvålvatten eller flytande rengöringsmedel kan användas.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö |
|---|---|
| Art.Nr. | 502.833.00.1 |
| Diameter | 500 mm |
| Belysning | Ja, LED |
| Serie | Option |
| Färg | Transparent |
| Bredd | 500 mm |
| Höjd | 500 mm |
| Djup | 35 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Effekt | 38,9 W |
| Typ | Badrumsspegel |
| Energieffektivitet | F |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Form | Rund |
| Spänning | 240 V |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| RSK-nr | 8942077 |
| EAN-nr | 4025410060464 |
