Spegel Kleine Wolke Flexy Light Mirror Vit
Rek. pris 983 kr
799 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Flexy Light Mirror Vit
799 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Spegel Kleine Wolke Flexy Light med ledljus och 5x förstoring. Extra stark sugproppsfunktion och kul-led mellan väggfäste och spegel.
Varumärke
Kleine WolkeBeskrivning
Spegel Kleine Wolke Flexy Light med ledljus och 5x förstoring. Extra stark sugproppsfunktion och kul-led mellan väggfäste och spegel.
Extra stark sugproppsfunktion och kulled mellan väggfäste och spegel. Tillverkad i plast och glas. Batteri 3x 1.5 AAA LR 03 (ingår ej).
Egenskaper
| Varumärke | Kleine Wolke |
| Art.Nr. | 5819114886 |
| Diameter | 153 mm |
| Belysning | Ja, LED |
| Serie | Flexy Light |
| Färg | Vit |
| Utförande | 5x förstoring |
| Bredd | 153 mm |
| Höjd | 153 mm |
| Produkttyp | Spegel |
| Längd | 175 mm |
| Material | Plast/Glas |
| Form | Rund |
| EAN-nr | 4004478258730 |
