Spegel Kleine Wolke MultiKlar
587 kr
416 krSpara 29 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Multi
Klar
416 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Kleine WolkeBeskrivning
Tillverkad i Polystyren/glas.
Egenskaper
| Varumärke | Kleine Wolke |
| Art.Nr. | 5840116886 |
| Diameter | 138 mm |
| Belysning | Nej |
| Serie | Multi |
| Färg | Klar |
| Bredd | 138 mm |
| Höjd | 138 mm |
| Typ | Spegel |
| Längd | 138 mm |
| Form | Rund |
| EAN-nr | 4004478260801 |

