Spegel Kleine Wolke Transparent
Rek. pris 735 kr
549 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Transparent
549 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Spegel Kleine Wolke Transparant Mirror på fot med förstoring x5 på enda sidan och x1 på andra. Foten tillverkad i crome.
Varumärke
Kleine WolkeBeskrivning
Spegel Kleine Wolke Transparant Mirror på fot med förstoring x5 på enda sidan och x1 på andra. Foten tillverkad i crome.
Egenskaper
| Varumärke | Kleine Wolke |
| Art.Nr. | 5885116886 |
| Diameter | 200 mm |
| Belysning | Nej |
| Färg | Klar |
| Bredd | 200 mm |
| Höjd | 200 mm |
| Längd | 345 mm |
| Form | Rund |
| Tjocklek | 150 mm |
| EAN-nr | 4004478278684 |
