Spegel Lavabo Studio LED

Studio LED
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Beskrivning
Spegeln har anti-imfunktion och LED-belysning. Spegeln har en aluminiumram gömd bakom spegeln, här är LED-belysningen monterad. Ett mjölkvitt PU-skydd är monterat över LED-remsan, vilket gör LED-lamporna osynliga och ger ett mjukt ljus på väggen.
Spegeln kan monteras både vertikalt och horisontellt. Alla funktioner styrs från bara en soft touch-knapp på spegeln.
Specifikationer
- Material, ram: Aluminium
- Material, spegel: 5 mm kopparfri silverspegel
- Storlek: Välj mellan 600x700 mm eller 700x800 mm
- Djup: 30 mm
- Kelvin: 3000K - 4500K - 6500K
- Brinntid: 30 000 timmar
- AC: 110-265V, 50/60Hz
- Täthetsklass, LED: IP44
- Täthetsklass, anti-dim: IP65
- Mute bar: Ja
- Soft touch: Ja
- Anti-imfunktion: Ja
- Utbytbar ljuskälla: Nej
- Explosionssäker film: Ja
Egenskaper
| Varumärke | Lavabo |
| Belysning | Ja, LED |
| Storlek | 600x700, 700x800 mm |
| Serie | Studio |
| Färg | Silver |
| Bredd | 600, 700 mm |
| Höjd | 700, 800 mm |
| Djup | 30 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Produkttyp | Spegel |
| Material | Kopparfritt silverspegelglas |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Spänning | 110 V |
| Form | Rektangulär |
| Dimbar | Ja |
