Spegel LH Modern med LED BelysningBredd: 800 mm
Rek. pris 4 500 kr
3 495 kr
3 375 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
800 mm

Modern med LED Belysning
Bredd: 800 mm
3 375 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Modern är en spegel från LH med justerbar ljustemperatur och aluminiumram. Skapa en lyxig känsla i badrummet med spegel som har integrerad LED-belysning. Med en touch-sensor på spegeln kan man förutom av/på knapp även dimra och ställa ljusets "värme".
Varumärke
LHBeskrivning
Modern är en spegel från LH med justerbar ljustemperatur och aluminiumram. Skapa en lyxig känsla i badrummet med spegel som har integrerad LED-belysning. Med en touch-sensor på spegeln kan man förutom av/på knapp även dimra och ställa ljusets "värme".
Recensioner
MagnusVerifierad köpare
för 5 månader sedandenna produkt var okej. enkel att koppla och montera. lyser dock inte fullt som mycket som jag hade hoppats på. Hade kunnat ha färdiga lägen för hur mycket belysningen ska lysa, som man skiftar emellan. nu måste man hålla in knappen medan den stegrar och släppa knappen när precis när den lyser som mest (innan den vände och sänker belysningen igen) för att få max belysning.
Egenskaper
| Varumärke | LH |
| Art.Nr. | LH008070 |
| Belysning | Ja, LED |
| Serie | Modern |
| Färg | Spegel |
| Utförande | Vägghängd |
| Bredd | 800 mm |
| Höjd | 700 mm |
| Eluttag | Nej |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljustemperatur | 3500-6500 K |
| Effekt | 20,61 W |
| Typ | Spegel med belysning |
| Energieffektivitet | F |
| Form | Rektangulär |
| Effekt/prestanda | 20,61 W |
| Material | Spegelglas |
| Spänning | 230 V |
| Dimbar | Ja |
| EAN-nr | 7350113453273 |
