





Spegel LyfcoChic1200x800 mm
2 195 kr2 930 kr
Spara 25 %
Kampanj
7 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Chic
1200x800 mm2 195 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Spegel Lyfco Chic är en stilren, rektangulär spegel med LED-belysning. LED-lamporna är av hög kvalitet och ger en behaglig och mjuk belysning bakom spegeln.
Du styr enkelt belysningen med spegelns touch-knapp och genom att hålla kvar fingret på knappen kan du dimma ljuset till den styrka du önskar. Spegelglaset är kopparfritt vilket innebär att oxidering undviks vilket är en av de vanligaste orsakerna till att spegeln blir fläckig. Med ett kopparfritt glas får spegeln mycket längre hållbarhet och kommer se ny ut under lång tid framöver.
Med typiskt klimat för badrumsmiljöer i åtanke är spegeln utrustad med en smart anti-fog-funktion som gör att den inte immar igen när du duschar varmt. Den imfria funktionen möjliggörs genom att baksidan på spegeln har försetts med en tunn film med inbyggda värmeslingor. När elslingorna värmer upp spegeln dunstar kondens och imma bort omedelbart. Även anti-fog funktionen slås på- och av med en integrerad touch-knapp.
Med typiskt klimat för badrumsmiljöer i åtanke är spegeln utrustad med en smart anti-fog-funktion som gör att den inte immar igen när du duschar varmt. Den imfria funktionen möjliggörs genom att baksidan på spegeln har försetts med en tunn film med inbyggda värmeslingor. När elslingorna värmer upp spegeln dunstar kondens och imma bort omedelbart. Även anti-fog funktionen slås på- och av med en integrerad touch-knapp.
Dokument
Recensioner
Här ser du vad andra kunder tycker, recensionerna kommer uteslutande från kunder som köpt varan av oss. Vi visar alla produktomdömen, oavsett betyg, för att hjälpa dig att välja rätt produkt.
Kiti R
Verifierad köpare
för 2 år sedan
Bra och vacker spegel! Bra belysning som är dimbar. Gillar mest att den ligger nära väggen nästan som infälld.
Egenskaper
| Varumärke | Lyfco |
|---|---|
| Art.Nr. | 206-6-22 |
| Belysning | Ja, LED |
| Storlek | 1200x800 mm |
| Serie | Chic |
| Färg | Transparent |
| Bredd | 1200 mm |
| Höjd | 800 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Typ | Spegel |
| Energieffektivitet | A++-A |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Form | Rektangulär |
| Spänning | 230 V |
| Dimbar | Ja |
| EAN-nr | 7333421036680 |

