Spegel Macro Design Crown Ambilight Ramp-belysning Med Ram
FRI FRAKT
fr.10 145 kr
fr.7 100 krFrån 30 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Crown Ambilight Ramp-belysning Med Ram
7 100 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Spegel Macro Design Crown är en klassisk spegel med kromad ram i aluminium och en ramp-belysning. LED-belysningen är av högsta kvalitet med en livslängd på ca. 20,000 timmar.
Varumärke
Macro DesignBeskrivning
Spegel Macro Design Crown är en klassisk spegel med kromad ram i aluminium och en ramp-belysning. LED-belysningen är av högsta kvalitet med en livslängd på ca. 20,000 timmar.
Spegeln har även Ambilight, en bakgrundsbelysning som ger ett mjukt och behagligt sken. Ramp-belysningen är förberedd för att kunna dim- och temperaturstyra belysningen via mobilappar som Smartlife eller Tuya.
Passar bra till möblerna till samma serie, finns i olika utföranden.
Passar bra till möblerna till samma serie, finns i olika utföranden.
Egenskaper
| Varumärke | Macro Design |
| Belysning | Ja, LED |
| Serie | Crown |
| Färg | Krom |
| Bredd | 600, 800, 1000, 1200 mm |
| Höjd | 700 mm |
| Djup | 30 mm |
| Eluttag | Nej |
| IP-Klassning | IP44 |
| Effekt/prestanda | 52, 62, 80, 72,5 W |
| Vikt | 10, 14, 11,5, 12,5 kg |
| Produkttyp | Spegel |
| Energieffektivitet | A++-A |
| Material | Spegelglas/Aluminium |
| Form | Rektangulär |
| Dimbar | Ja |
