Spegel Macro Design Crown Ambilight T-belysning Med RamBredd: 1000 mm, Krom
FRI FRAKT
10 585 kr
7 410 krSpara 30 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Krom
Bredd:
1000 mm

Crown Ambilight T-belysning Med Ram
Bredd: 1000 mm, Krom
7 410 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Macro DesignBeskrivning
Spegel Macro Design Crown är en klassisk spegel med ram i aluminium och en T-belysning.
Spegeln har även Ambilight, en bakgrundsbelysning som ger ett mjukt och behagligt sken. LED-belysningen är av högsta kvalitet med en livslängd på ca. 20,000 timmar.
Passar bra till möblerna till samma serie, finns i olika utföranden.
Passar bra till möblerna till samma serie, finns i olika utföranden.
Egenskaper
| Varumärke | Macro Design |
| Art.Nr. | IP10070AKRTL |
| Belysning | Ja, LED |
| Serie | Crown |
| Färg | Krom |
| Bredd | 1000 mm |
| Höjd | 700 mm |
| Djup | 30 mm |
| Eluttag | Nej |
| IP-Klassning | IP44 |
| Effekt | 63 W |
| Typ | Spegel |
| Effekt/prestanda | 63 W |
| Energieffektivitet | A++-A |
| Material | Spegelglas/Aluminium |
| Form | Rektangulär |
| Dimbar | Nej |
| RSK-nr | 8879662 |
| EAN-nr | 7332512142545 |

