Spegel Macro Design Crown Rund Med RamDiameter 900 mm, Svart
FRI FRAKT
3 685 kr
2 580 krSpara 30 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Diameter:
900 mm
Färg:
Svart

Crown Rund Med Ram
Diameter 900 mm, Svart
2 580 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Spegel Macro Design Crown är en rund spegel som ger ett mjukt intryck i badrummet. Spegeln har en ram i aluminium, finns i olika utföranden. Passar bra till möblerna i samma serie.
Varumärke
Macro DesignBeskrivning
Spegel Macro Design Crown är en rund spegel som ger ett mjukt intryck i badrummet. Spegeln har en ram i aluminium, finns i olika utföranden. Passar bra till möblerna i samma serie.
Egenskaper
| Varumärke | Macro Design |
| Art.Nr. | IPR90SR |
| Diameter | 900 mm |
| Belysning | Nej |
| Serie | Crown |
| Färg | Svart |
| Utförande | Vägghängd |
| Djup | 30 mm |
| Vikt | 11 kg |
| Typ | Spegel |
| Form | Rund |
| Material | Spegelglas/Aluminium |
| RSK-nr | 8879627 |
| EAN-nr | 7332512142194 |

