Spegel Macro Design med Ambilight800x700 mm
FRI FRAKT
Rek. pris 6 845 kr
4 790 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
800 mm

med Ambilight
800x700 mm
4 790 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Spegel Macro Design är en klassisk spegel med ambilight, en bakgrundsbelysning som ger ett mjukt och behagligt sken. LED-belysningen är av högsta kvalitet med en livslängd på ca. 20,000 timmar.
Varumärke
Macro DesignBeskrivning
Spegel Macro Design är en klassisk spegel med ambilight, en bakgrundsbelysning som ger ett mjukt och behagligt sken. LED-belysningen är av högsta kvalitet med en livslängd på ca. 20,000 timmar.
Passar bra till möblerna i samma serie, finns i olika utföranden.
Egenskaper
| Varumärke | Macro Design |
| Art.Nr. | IP8070A |
| Belysning | Ja, LED |
| Serie | Crown |
| Färg | Transparent |
| Bredd | 800 mm |
| Höjd | 700 mm |
| Djup | 30 mm |
| Eluttag | Nej |
| IP-Klassning | IP44 |
| Effekt/prestanda | 48 W |
| Vikt | 8,5 kg |
| Produkttyp | Spegel |
| Energieffektivitet | A++-A |
| Material | Spegelglas |
| Form | Rektangulär |
| Dimbar | Nej |
| RSK-nr | 8879612 |
| EAN-nr | 7332512142040 |
