Spegel Miller Badrum Traditional Bågformad
6 100 kr
4 880 krSpara 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Traditional Bågformad
4 880 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Miller BadrumBeskrivning
Spegel med bågformad träram och fasettslipat spegelglas. Fast trähylla med förkromat räcke.
Traditional - Tillbaka till skönheten. Den klassiska designen skapar en trygg ombonad känsla för stunderna i badrummet. Handsnickrade detaljer och rundade bågar tillsammans med tvättfat i klassisk engelsk stil ger en lyxig romantisk känsla i vardagen.
Miller Badrum är ett svenskt familjeföretag etablerat år 1903 med sina rötter i Bankeryd, Småland. Badrumsmöblerna monteras varsamt för hand i Bankerydsfabriken vilket garanterar hög kvalitet i både utförande och leverans. Miller Badrums har ett brett sortiment och stilmässigt finns allt från sekelskifte till det mest trendiga vad gäller design och innovativa materialval. Välj produkter från Miller som passar din stil bäst och njut av upp till 10 års garanti på möbler och tillbehör – The Miller Way.
Miller Badrum är ett svenskt familjeföretag etablerat år 1903 med sina rötter i Bankeryd, Småland. Badrumsmöblerna monteras varsamt för hand i Bankerydsfabriken vilket garanterar hög kvalitet i både utförande och leverans. Miller Badrums har ett brett sortiment och stilmässigt finns allt från sekelskifte till det mest trendiga vad gäller design och innovativa materialval. Välj produkter från Miller som passar din stil bäst och njut av upp till 10 års garanti på möbler och tillbehör – The Miller Way.
Egenskaper
| Varumärke | Miller Badrum |
| Art.Nr. | 360C-2 |
| Belysning | Nej |
| Serie | Traditional |
| Färg | Vit |
| Utförande | Vägghängd |
| Bredd | 471 mm |
| Höjd | 698 mm |
| Djup | 162 mm |
| Typ | Spegel med hylla |
| Form | Oval |
| EAN-nr | 7391186941199 |



