



Bredd

Deco
550 mm1 991 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Spegel med integrerad LED-belysning. Finns i olika dimensioner.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Noro |
|---|---|
| Art.Nr. | 1421 |
| Belysning | Ja, LED |
| Serie | Deco |
| Färg | Transparent |
| Bredd | 550 mm |
| Höjd | 800 mm |
| Djup | 20 mm |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Effekt | 16 W |
| Typ | Spegel |
| Form | Rektangulär |
| Energieffektivitet | G |
| RSK-nr | 8879335 |
| EAN-nr | 7340032414219 |

