Spegel Noro Glow Round 800
2 495 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Glow Round 800
2 495 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Badrumsspegel Glow har runda former bakgrundsbelysning runtom som ger en stämningsfull belysning i badrummet.
Varumärke
NoroBeskrivning
Badrumsspegel Glow har runda former bakgrundsbelysning runtom som ger en stämningsfull belysning i badrummet.
Ljusstyrkan kan dimmas och ljuset slås av och på via rörelsesensor (IR) för att undvika fingeravtryck på spegeln. Spegeln har en minnesfunktion som kommer ihåg senaste ljusstyrka när den slås av och på. Varmvitt ljus 3000K, IP44.
Dokument
Recensioner
LottaVerifierad köpare
för 1 år sedanÄlskar spegeln och ljuset.
+ Underbar storlek och form och ljuset är härligt.
- I ett visst läge med dimmern, slocknar och tänder lampan lite som den vill. Har inte kommit underfund med hur det funkar än.
Egenskaper
| Varumärke | Noro |
| Art.Nr. | 320160 |
| Belysning | Ja, LED |
| Serie | Glow |
| Färg | Transparent |
| Bredd | 800 mm |
| Höjd | 800 mm |
| Djup | 30 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Effekt/prestanda | 22 W |
| Produkttyp | Spegel |
| Form | Rund |
| Dimbar | Ja |
| EAN-nr | 7340032400380 |



