Spegel Vedum Grann Oval 500
3 068 kr
30 dagars prisgaranti

Grann Oval 500
3 068 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Spegel Vedum Grann Oval 500 är en stilren spegel med snyggt rundade hörn. Spegeln har en indragen distansram i aluminium och dold upphängning. Plats för eldragning finns bakom spegeln samt förberedd ingång från ovankant.
Varumärke
VedumBeskrivning
Spegel Vedum Grann Oval 500 är en stilren spegel med snyggt rundade hörn. Spegeln har en indragen distansram i aluminium och dold upphängning. Plats för eldragning finns bakom spegeln samt förberedd ingång från ovankant.
Vedum Kök & Bad är ett svenskt företag som sedan 1919 har utvecklat köks- och badrumsinredning med hållbarhet i fokus. Deras högkvalitativa badrumsprodukter genomsyras av stilren design för att ge ditt badrum en modern känsla.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Vedum |
| Art.Nr. | 58750050 |
| Belysning | Nej |
| Serie | Grann |
| Färg | Transparent |
| Utförande | Vägghängd |
| Bredd | 500 mm |
| Höjd | 800 mm |
| Djup | 30 mm |
| Eluttag | Nej |
| Typ | Spegel |
| Material | Spegelglas |
| Form | Oval |
| EAN-nr | 7332936038653 |


