Spegel Vedum Grann Rund
fr.3 323 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Grann Rund
3 323 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr

Spegel Vedum Grann Rund är en stilren rund spegel. Spegeln har en indragen distansram i aluminium och dold upphängning. Plats för eldragning finns bakom spegeln samt förberedd ingång från ovankant.
Varumärke
VedumBeskrivning
Spegel Vedum Grann Rund är en stilren rund spegel. Spegeln har en indragen distansram i aluminium och dold upphängning. Plats för eldragning finns bakom spegeln samt förberedd ingång från ovankant.
Vedum Kök & Bad är ett svenskt företag som sedan 1919 har utvecklat köks- och badrumsinredning med hållbarhet i fokus. Deras högkvalitativa badrumsprodukter genomsyras av stilren design för att ge ditt badrum en modern känsla.
Egenskaper
| Varumärke | Vedum |
| Diameter | 800, 1000 mm |
| Belysning | Nej |
| Serie | Grann |
| Färg | Transparent |
| Utförande | Vägghängd |
| Bredd | 800, 1000 mm |
| Höjd | 800, 1000 mm |
| Djup | 30 mm |
| Eluttag | Nej |
| Typ | Spegel |
| Material | Spegelglas |
| Form | Rund |

