Spegel Vedum Roxen
fr.4 510 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Roxen
4 510 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Spegel Vedum Roxen är en modern spegel med rundade hörn och en tunn ram i mattsvart metall. Det finns utrymme bakom spegel samt genomgående hål för eventuell koppling av el och belysning. Upphängningsbeslag ingår.
Varumärke
VedumBeskrivning
Spegel Vedum Roxen är en modern spegel med rundade hörn och en tunn ram i mattsvart metall. Det finns utrymme bakom spegel samt genomgående hål för eventuell koppling av el och belysning. Upphängningsbeslag ingår.
Vedum Kök & Bad är ett svenskt företag som sedan 1919 har utvecklat köks- och badrumsinredning med hållbarhet i fokus. Deras högkvalitativa badrumsprodukter genomsyras av stilren design för att ge ditt badrum en modern känsla.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Vedum |
| Färg | Svart |
| Utförande | Vägghängd |
| Bredd | 600, 900, 1200 mm |
| Höjd | 720 mm |
| Djup | 45 mm |
| Eluttag | Nej |
| Typ | Spegel |
| Ljuskälla | Nej |
| Material | Spegelglas |
| Form | Rektangulär |
| Dimbar | Nej |
