Spegel Vidi Edith med LED-belysning
fr.3 650 kr
fr.2 373 krSpara 35 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Edith med LED-belysning
2 373 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Spegel Vidi Edith är en elegant, ramlös ellips som med sin subtila omgivande belysning skapar en varm och mysig atmosfär i alla rum. Dess minimalistiska design kompletterar perfekt moderna interiörer och tillför en subtilt ljus och stil. Välj på storlek och färgtemperatur.
Varumärke
VidiBeskrivning
Spegel Vidi Edith är en elegant, ramlös ellips som med sin subtila omgivande belysning skapar en varm och mysig atmosfär i alla rum. Dess minimalistiska design kompletterar perfekt moderna interiörer och tillför en subtilt ljus och stil. Välj på storlek och färgtemperatur.
Om Vidi
Vidi erbjuder stilrena och lyxiga badrumsspeglar, här finns något för alla. Speglar till badrum i olika färger, former och utförande. Badrumsspeglarna är utrustade med integrerad LED-belysning.
Installation
Installationen ska utföras av en behörig elektriker då badrumsspegeln kopplas på det fasta nätet.
Rengöring
För att rengöra så torka produkten med en mjuk och ren trasa efter användning. Fönsterputs går också bra att använda.
Vidi erbjuder stilrena och lyxiga badrumsspeglar, här finns något för alla. Speglar till badrum i olika färger, former och utförande. Badrumsspeglarna är utrustade med integrerad LED-belysning.
Installation
Installationen ska utföras av en behörig elektriker då badrumsspegeln kopplas på det fasta nätet.
Rengöring
För att rengöra så torka produkten med en mjuk och ren trasa efter användning. Fönsterputs går också bra att använda.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Vidi |
| Belysning | Ja, LED |
| Storlek | 40x80, 60x100, 60x120 cm |
| Serie | Edith |
| Färg | Transparent |
| Bredd | 400, 600 mm |
| Höjd | 800, 1000, 1200 mm |
| Djup | 40 mm |
| Eluttag | Nej |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljustemperatur | 3000, 4000 K |
| Effekt/prestanda | 14, 20, 23 W |
| Vikt | 3,6, 6,9, 9,3 kg |
| Produkttyp | Badrumsspegel |
| Spänning | 24 V |
| Energieffektivitet | F |
| Material | Spegelglas |
| Form | Oval |
| Garanti | 2 år |
















