Spegel Vidi Sol
fr.3 995 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Sol
3 995 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Spegel Vidi Sol är en elegant badrumsspegel med LED -belysning. Spegeln ger ett behagligt ljus från sidorna, underifrån och från själva spegeln. Spegeln är utrustad med strömbrytare och eluttag samt är IP44-klassad. Spegeln Vidi Sol finns att köpa i flera olika storlekar.
Varumärke
VidiBeskrivning
Spegel Vidi Sol är en elegant badrumsspegel med LED -belysning. Spegeln ger ett behagligt ljus från sidorna, underifrån och från själva spegeln. Spegeln är utrustad med strömbrytare och eluttag samt är IP44-klassad. Spegeln Vidi Sol finns att köpa i flera olika storlekar.
Recensioner
MHVerifierad köpare
för 1 år sedanSupernöjd! Enkel installation och ger ett bra ljus. Stort plus med det integrerade eluttaget. Lysrören ser även utbytbara ut, har dock ej undersökt om det faktiskt är så.
+ Bra ljus
+ Integrerat eluttag
+ Enkel installation
+ Bra emballerat
Jesper JVerifierad köpare
för 6 år sedanBra ljus bra känsla. Satt möbeltassar mellan ram spegel skaldrar vid vibration i vägg.
+ Bra ljus bra känsla.
- Satt möbeltassar mellan ram spegel skaldrar vid vibration i vägg.
Eila K AVerifierad köpare
för 7 år sedanEnkel spegel med bra format och belysning. Passar bra med det flesta badrumsmöbler
Egenskaper
| Varumärke | Vidi |
| Belysning | Ja, LED |
| Serie | Sol |
| Färg | Transparent |
| Bredd | 600, 800, 900, 1000, 1200, 1600 mm |
| Höjd | 700 mm |
| Djup | 60 mm |
| Eluttag | Ja |
| IP-Klassning | IP44 |
| Effekt/prestanda | 23, 24, 23,5 W |
| Vikt | 12, 15, 16, 18, 21, 26 kg |
| Produkttyp | Spegel |
| Spänning | 12 V |
| Energieffektivitet | A+ |
| Form | Rektangulär |
| Antal Ljuskällor | 3 st |
| Dimbar | Nej |
| Material | Stål/Glas, Stål\Glas |
| Energiförbrukning | 23, 24, 23,5 kWh/1000h |
| Energiförbrukning | 23, 24, 23,5 kWh/år |




