Spegel Westerbergs Afton/Gryning
fr.7 320 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Afton/Gryning
7 320 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr

Spegel med integrerad LED-belysning som lyser runt spegeln, mot väggen bakom spegeln samt genom spegelns frostade parti. IP44, kan inte dimmas.
Varumärke
WesterbergsBeskrivning
Spegel med integrerad LED-belysning som lyser runt spegeln, mot väggen bakom spegeln samt genom spegelns frostade parti. IP44, kan inte dimmas.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Westerbergs |
| Belysning | Ja, LED |
| Serie | Afton/Gryning |
| Färg | Transparent |
| Bredd | 600, 800 mm |
| Höjd | 600 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Typ | Spegel |
| Form | Kvadratisk, Rektangulär |
| Djup | 32 mm |

