
Möbelpaket HafaLife Komplett med Luckor och Spegel 600
9 075 kr
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Möbelpaket med vitlackerat tvättställsskåp med två mjukstängande luckor och knoppar i krom. Tvättställ i porslin, blandare ingår ej. Spegel med ram och infälld behaglig varmvit LED belysning. Handtag ingår. IP44.
Egenskaper
| Varumärke | Hafa |
|---|---|
| Art.Nr. | 1751221 |
| Serie | Life |
| Färg | Vit Matt |
| Utförande | Två luckor |
| Bredd | 605 mm |
| Höjd | 630 mm |
| Djup | 395 mm |
| Handtag | Ja, knopp |
| Blandare | Nej |
| IP-Klassning | IP44 |
| Produkttyp | Möbelpaket |
| EAN-nr | 7330027095776 |
