Spegelskåp Alterna Ariella Aqua med LED-Belysning
fr.7 599 kr
fr.6 459 krSpara 15 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Ariella Aqua med LED-Belysning
6 459 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Spegelskåp Ariella Aqua med LED-Belysning är 100 % vattentåligt – det står emot vatten till och med om du skulle behöva borra eller såga i det! Spegelskåpet har två mjukstängande dörrar med speglar på både in- och utsidan, samt två glashyllor och ett smart eluttag (IP44).
Varumärke
AlternaBeskrivning
Spegelskåp Ariella Aqua med LED-Belysning är 100 % vattentåligt – det står emot vatten till och med om du skulle behöva borra eller såga i det! Spegelskåpet har två mjukstängande dörrar med speglar på både in- och utsidan, samt två glashyllor och ett smart eluttag (IP44).
Denna modell ärutrustad med belysningsramp med 2 nedåtriktade LED-lampor. Välj mellan olika färger.
Egenskaper
| Varumärke | Alterna |
| Belysning | Ja, LED |
| Serie | Ariella Aqua |
| Färg | Ljusgrå, Vit Matt |
| Utförande | 2 Dörrar |
| Bredd | 598 mm |
| Höjd | 718 mm |
| Djup | 270 mm |
| Yta | Matt |
| Handtag | Nej |
| Eluttag | Ja |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljustemperatur | 4000 K |
| Typ | Spegelskåp |
| Material | Termoplast |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Spänning | 230 V |
