Spegelskåp Alterna Ariella AquaVit Matt
4 999 kr
4 249 krSpara 15 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit Matt
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Ariella Aqua
Vit Matt
4 249 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Spegelskåp Ariella Aqua är 100 % vattentåligt – det står emot vatten till och med om du skulle behöva borra eller såga i det! Spegelskåpet har två mjukstängande dörrar med speglar på både in- och utsidan, samt två glashyllor och ett smart eluttag (IP44). Finns även med en belysningsramp med två nedåtriktade LED-lampor.
Varumärke
AlternaBeskrivning
Spegelskåp Ariella Aqua är 100 % vattentåligt – det står emot vatten till och med om du skulle behöva borra eller såga i det! Spegelskåpet har två mjukstängande dörrar med speglar på både in- och utsidan, samt två glashyllor och ett smart eluttag (IP44). Finns även med en belysningsramp med två nedåtriktade LED-lampor.
Välj mellan olika färger. Finns även med en belysningsramp med två nedåtriktade LED-lampor.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Alterna |
| Art.Nr. | 8946048 |
| Belysning | Nej |
| Serie | Ariella Aqua |
| Färg | Vit Matt |
| Utförande | 2 Dörrar |
| Bredd | 598 mm |
| Höjd | 700 mm |
| Djup | 146 mm |
| Yta | Matt |
| Handtag | Nej |
| Eluttag | Ja |
| IP-Klassning | IP44 |
| Typ | Spegelskåp |
| Material | Termoplast |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| RSK-nr | 8946048 |
| EAN-nr | 7332508113818 |
