Spegelskåp Alterna Ariella Bas utan Eluttag
3 549 kr
2 839 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti

Ariella Bas utan Eluttag
2 839 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Alterna Ariella Bas Spegelskåp/badrumsskåp med mjukstängande dörrar. Dörrarna har enkelspeglar på utsidan och spånskiva på insidan, samt flyttbara hyllplan i glas. Spegelskåpen är i högblank vit. Belysningsramp finns som tillval.
Varumärke
AlternaBeskrivning
Alterna Ariella Bas Spegelskåp/badrumsskåp med mjukstängande dörrar. Dörrarna har enkelspeglar på utsidan och spånskiva på insidan, samt flyttbara hyllplan i glas. Spegelskåpen är i högblank vit. Belysningsramp finns som tillval.
Egenskaper
| Varumärke | Alterna |
| Art.Nr. | 8948364 |
| Belysning | Nej |
| Serie | Ariella |
| Färg | Högblank Vit |
| Bredd | 600 mm |
| Höjd | 700 mm |
| Djup | 150 mm |
| Lucka | Dubbel |
| Handtag | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Typ | Spegelskåp |
| Material | Spånskiva |
| Låda | Nej |
| RSK-nr | 8948364 |
| EAN-nr | 7332508083586 |
