Spegelskåp Alterna Ariella BasBredd: 450 mm
3 189 kr
2 711 krSpara 15 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Utförande:
1 Dörr
Bredd:
450 mm

Ariella Bas
Bredd: 450 mm
2 711 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Alterna Ariella Bas Spegelskåp / badrumsskåp med mjukstängande dörrar. Dörrarna har enkelspeglar på utsidan och spånskiva på insidan, samt flyttbara hyllplan i glas. Spegelskåpen är i vit högblankoch i tre storlekar: 45, 60 och 90 cm. Belysningsramp finns som tillval.
Varumärke
AlternaBeskrivning
Alterna Ariella Bas Spegelskåp / badrumsskåp med mjukstängande dörrar. Dörrarna har enkelspeglar på utsidan och spånskiva på insidan, samt flyttbara hyllplan i glas. Spegelskåpen är i vit högblankoch i tre storlekar: 45, 60 och 90 cm. Belysningsramp finns som tillval.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Alterna |
| Art.Nr. | 8947462 |
| Serie | Ariella bas |
| Färg | Högblank Vit |
| Utförande | 1 Dörr |
| Bredd | 450 mm |
| Höjd | 700 mm |
| Djup | 150 mm |
| Lucka | Ja |
| Handtag | Nej |
| Eluttag | Ja |
| Typ | Spegelskåp |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Spånskiva, spegelglas |
| RSK-nr | 8947462 |
| EAN-nr | 7332508039842 |




