Spegelskåp Alterna Ariella Sand
fr.4 249 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Ariella Sand
4 249 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Spegelskåp Alterna Ariella är ett stilrent spegelskåp som passar in i de flesta badrum. Det är tillverkat av lackerad spånskiva och spegelglas. Spegelskåpet har dubbla spegeldörrar som är mjukstängande samt ett eluttag (230V). Det levereras färdigmonterat.
Varumärke
AlternaBeskrivning
Spegelskåp Alterna Ariella är ett stilrent spegelskåp som passar in i de flesta badrum. Det är tillverkat av lackerad spånskiva och spegelglas. Spegelskåpet har dubbla spegeldörrar som är mjukstängande samt ett eluttag (230V). Det levereras färdigmonterat.
Komplettera med matchande tvättställsskåp.
Rengöring
Rengöring rekommenderas med fuktad mjuk trasa eller med mildare rengöringsmedel. Rengöring får ej ske med rengöringsmedel som innehåller slipmedel, starka syror, ammoniak eller klorin. Stålull och slipsvamp ska inte heller användas. Torka alltid ytorna torra med mjuk trasa för att undvika fläckar på ytan.
Rengöring
Rengöring rekommenderas med fuktad mjuk trasa eller med mildare rengöringsmedel. Rengöring får ej ske med rengöringsmedel som innehåller slipmedel, starka syror, ammoniak eller klorin. Stålull och slipsvamp ska inte heller användas. Torka alltid ytorna torra med mjuk trasa för att undvika fläckar på ytan.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Alterna |
| Belysning | Nej |
| Serie | Ariella |
| Färg | Sand, Vit Högblank |
| Utförande | Två Dörrar |
| Bredd | 600, 900 mm |
| Höjd | 638 mm |
| Djup | 136 mm |
| Yta | Högblank, Matt |
| Handtag | Nej |
| Eluttag | Ja |
| Typ | Spegelskåp |
| Material | Spånskiva/Spegelglas |
| Dimbar | Nej |
| Låda | Nej |
