Spegelskåp Alterna Ariella X med LED-belysning
fr.7 749 kr
fr.6 199 krFrån 15 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Ariella X med LED-belysning
6 199 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Detta spegelskåp är särskilt framtaget för att optimera utrymmet i spegelskåpet. Flexibiliteten i Ariella X serien gör det möjligt att förvara både höga och låga saker. Spegelskåpen har speglar på utsidan och insidan av de mjukstängande dörrarna samt eluttag uppe, integrerad led-belysning, IP44. Levereras färdigmonterade. Denna serie kombineras med Alterna Luxor, Gabriella, Isella, Ella.
Varumärke
AlternaBeskrivning
Detta spegelskåp är särskilt framtaget för att optimera utrymmet i spegelskåpet. Flexibiliteten i Ariella X serien gör det möjligt att förvara både höga och låga saker. Spegelskåpen har speglar på utsidan och insidan av de mjukstängande dörrarna samt eluttag uppe, integrerad led-belysning, IP44. Levereras färdigmonterade. Denna serie kombineras med Alterna Luxor, Gabriella, Isella, Ella.
Egenskaper
| Varumärke | Alterna |
| Serie | Ariella X |
| Färg | Högblank Vit, Ljusgrå Matt, Svart, Vit Matt |
| Utförande | Dubbelsidiga speglar, eluttag |
| Bredd | 600, 900, 1200 mm |
| Höjd | 700 mm |
| Djup | 152 mm |
| Lucka | Ja |
| Eluttag | Ja |
| IP-Klassning | IP44 |
| Typ | Spegelskåp |
| Material | Spån/spegelglas |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
