Spegelskåp Alterna Ariella X
fr.3 849 kr
fr.3 079 krFrån 15 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Välj variant
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Ariella X
3 079 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Spegelskåp Alterna Ariella X är spegelskåpet för dig som gillar att optimera utrymmet till max. Flexibiliteten i Ariella gör det möjligt att förvara både höga och låga föremål.
Varumärke
AlternaBeskrivning
Spegelskåp Alterna Ariella X är spegelskåpet för dig som gillar att optimera utrymmet till max. Flexibiliteten i Ariella gör det möjligt att förvara både höga och låga föremål.
Hyllplanen i glas är flyttbara och skåpet har ett eluttag inuti. Dörrarna är mjukstängande och har speglar på båda sidor. Levereras färdigmonterat.
Denna serie kombineras med Alterna Luxor, Gabriella, Isella, Ella, Isabella och Bella.
Denna serie kombineras med Alterna Luxor, Gabriella, Isella, Ella, Isabella och Bella.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Alterna |
| Belysning | Nej |
| Serie | Ariella X |
| Färg | Högblank Vit, Matt Ljusgrå, Matt Svart, Matt Vit, Sand |
| Bredd | 450, 600, 900, 1200 mm |
| Höjd | 700 mm |
| Djup | 136 mm |
| Lucka | Dubbel, Ja |
| Handtag | Nej |
| Eluttag | Ja |
| IP-Klassning | IP44 |
| Typ | Spegelskåp |
| Material | MDF/Spånskiva |
| Låda | Nej |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
