




Spegelskåp BallingslövMono60 cm
3 664 kr4 580 kr
Spara 20 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Bredd
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Mono
60 cm3 664 kr
- Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Spegelskåp Ballingslöv Mono tillverkad av vit melamin passar bra i ditt badrum. Spegelskåpet har dubbellimmade spegeldörrar vilket gör att det finns en spegel på både in- och utsidan.
Spegelskåpet levereras med två invändiga glashyllor som är flyttbara.
OBS! Belysning ingår ej.
OBS! Belysning ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Ballingslöv |
|---|---|
| Art.Nr. | SSK60S01 |
| Belysning | Nej |
| Serie | Mono |
| Färg | Vit |
| Bredd | 598 mm |
| Höjd | 660 mm |
| Djup | 145 mm |
| Eluttag | Nej |
| Stil | Modern |
| Vikt | 15 kg |
| Typ | Spegelskåp |
