








Spegelskåp BathlifeGlänsaBredd: 800 mm
Rek. pris 10 799 kr
!
5 999 kr
30 dagars prisgaranti
Bredd
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.
Beskrivning
Spegelskåp Bathlife Glänsa är ett praktiskt och lyxigt spegelskåp med eluttag och integrerad LED-belysning både upptill och nertill.
Den här produkten har utvecklats i Sverige av Bathlife of Sweden. Det betyder att den har producerats med etik och miljö i åtanke. Bathlifes mål är att leverera en prisvärd, kvalitativ produkt du kan lita på och njuta av under lång tid, som kvalitetssäkrats per europeisk standard.
Dokument
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Bathlife |
|---|---|
| Art.Nr. | 401053667 |
| Belysning | Ja, LED |
| Serie | Glänsa |
| Färg | Vit |
| Bredd | 800 mm |
| Höjd | 700 mm |
| Djup | 230 mm |
| Yta | Högblank |
| Eluttag | Ja |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljustemperatur | 4300 K |
| Effekt | 20 W |
| Typ | Spegelskåp |
| Energieffektivitet | F |
| Ljuskälla | LED |
| Material | MDF |
| Antal Dörrar | 2 st |
| Spänning | 230 V |
| Dimbar | Nej |
| Mjukstängande | Ja |
| EAN-nr | 7330027153162 |


