Spegelskåp Björbo Badrum Saga med BelysningMossgrön, 682 mm
14 911 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Mossgrön
Bredd:
682 mm
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Saga med Belysning
Mossgrön, 682 mm
14 911 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Spegelskåp Björbo Badrum Saga med Belysning är ett klassiskt spegelskåp med generös förvaring. Skåpet har infälld LED-belysning i överkant och tvättställsbelysning i underkant. Det har två eluttag (230V) inne i spegelskåpet som gör att du både kan ladda eltandborste och rakapparat samtidigt.
Varumärke
Björbo BadrumBeskrivning
Spegelskåp Björbo Badrum Saga med Belysning är ett klassiskt spegelskåp med generös förvaring. Skåpet har infälld LED-belysning i överkant och tvättställsbelysning i underkant. Det har två eluttag (230V) inne i spegelskåpet som gör att du både kan ladda eltandborste och rakapparat samtidigt.
Skåpets stomme är tillverkad av målad MDF med spegelglas. Komplettera spegelskåpet med knoppar och dimmerfunktion till LED-belysningen.
Serien Saga från Björbo Badrum för tankarna till svensk lantlig sommaridyll. Med sin traditionella elegans och sitt genuina hantverk ger Saga ditt badrum en gammaldags romantisk känsla.
Björbo Badrum är ett företag som tillverkar exklusiv, svensktillverkad badrumsinredning. Företaget grundades i Björbo i Dalarna för över 100 år sedan och de eleganta möblerna tillverkas fortfarande här. Hantverkskunnande och kvalitet är grunden på vilken företaget har utvecklat sin produktion.
Serien Saga från Björbo Badrum för tankarna till svensk lantlig sommaridyll. Med sin traditionella elegans och sitt genuina hantverk ger Saga ditt badrum en gammaldags romantisk känsla.
Björbo Badrum är ett företag som tillverkar exklusiv, svensktillverkad badrumsinredning. Företaget grundades i Björbo i Dalarna för över 100 år sedan och de eleganta möblerna tillverkas fortfarande här. Hantverkskunnande och kvalitet är grunden på vilken företaget har utvecklat sin produktion.
Dokument
Recensioner
Göran KVerifierad köpare
för 1 månad sedanVälbyggt fin finish
Göran NVerifierad köpare
för 3 månader sedanSuper nöjd,hög kvalitet!!
Egenskaper
| Varumärke | Björbo Badrum |
| Art.Nr. | SSS67 |
| Belysning | Ja, LED |
| Serie | Saga |
| Färg | Mossgrön |
| Bredd | 682 mm |
| Höjd | 756 mm |
| Djup | 140 mm |
| Eluttag | Ja |
| IP-Klassning | IP44 |
| Effekt/prestanda | 8 W |
| Produkttyp | Spegelskåp |
| Antal Ljuskällor | 4 st |
| Energieffektivitet | A++-A |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Massivt Lövträ/MDF |
| Sockel | Nej |
| Dimbar | Nej |

