Spegelskåp Macro Design Crown med Infälld Belysning LEDBredd: 600 mm, Svart Ekfanér, Dubbla luckor
FRI FRAKT
Rek. pris 12 145 kr
8 500 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart Ekfanér
Bredd:
600 mm
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Crown med Infälld Belysning LED
Bredd: 600 mm, Svart Ekfanér, Dubbla luckor
8 500 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Spegelskåp Macro Design Crown med infälld belysning är ett stilrent spegelskåp med belysning och eluttag.
Varumärke
Macro DesignBeskrivning
Spegelskåp Macro Design Crown med infälld belysning är ett stilrent spegelskåp med belysning och eluttag.
Samtliga spegelskåp har avdelad hyllsektion för höga produkter och ett diskret placerat eluttag. Spegeldörrarna har i nedre kant en frostad sektion mellan glasen vilket helt motverkar fingeravtryck på såväl in- som utsidan. Rampbelysningen är en LED-belysning av högsta klass för att ge dig en fantastisk belysning i badrummet.
Övrigt
- Dimbart
- Byte av färgtemperatur justeras inne i skåpet
- Inkl eluttag och tvättställsbelysning
- Bredd 600/800/1000 har 4 flyttbara hyllor
- Bredd 1200 har 8 flyttbara hyllor
- Avdelare för mer flexibel förvaring
OBS. Dessa spegelskåp har belysning med WiFi-styrning. Se manual nedan.
Övrigt
- Dimbart
- Byte av färgtemperatur justeras inne i skåpet
- Inkl eluttag och tvättställsbelysning
- Bredd 600/800/1000 har 4 flyttbara hyllor
- Bredd 1200 har 8 flyttbara hyllor
- Avdelare för mer flexibel förvaring
OBS. Dessa spegelskåp har belysning med WiFi-styrning. Se manual nedan.
Dokument
Recensioner
Veronica HVerifierad köpare
för 3 veckor sedanVäldigt fint skåp, Bra förvaring, går att flytta hyllplanen i skåpet. Tyvärr är det dålig belysning, hade så förväntat mig att jag skulle kunna öka upp ljusstyrkan så att det blev riktigt skarpt ljus vid tex ögonbrynsplockning men tyvärr inte. Dock fint att man kan ändra från varmt ljus till kallt ljus.
+ Fint skåp
- Dålig ljusstyrka
Egenskaper
| Varumärke | Macro Design |
| Art.Nr. | FCS60SBIF |
| Belysning | Ja, LED |
| Serie | Crown |
| Färg | Svart Ekfanér |
| Bredd | 600 mm |
| Höjd | 700 mm |
| Djup | 150 mm |
| Eluttag | Ja |
| IP-Klassning | IP44 |
| Hängning | Dubbla luckor |
| Ljustemperatur | 2600-6400 K |
| Effekt/prestanda | 5 W |
| Produkttyp | Spegelskåp |
| Material | Spegelglas/Fukttrögt trä |
| Spänning | 230 V |
| Energieffektivitet | F |
| Dimbar | Ja |
| RSK-nr | 8948805 |
| EAN-nr | 7332512199556 |
