Spegelskåp Macro Design Crown med T-Belysning LEDBredd: 600 mm, Brun Ask, Dubbla luckor
FRI FRAKT
Rek. pris 8 645 kr
6 050 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Brun Ask
Bredd:
600 mm
Hängning:
Dubbla luckor
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Crown med T-Belysning LED
Bredd: 600 mm, Brun Ask, Dubbla luckor
6 050 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Spegelskåp Macro Design Crown med T-Belysning är ett stilrent spegelskåp med belysning och eluttag. Samtliga spegelskåp har avdelad hyllsektion för höga produkter och ett diskret placerat eluttag.
Varumärke
Macro DesignBeskrivning
Spegelskåp Macro Design Crown med T-Belysning är ett stilrent spegelskåp med belysning och eluttag. Samtliga spegelskåp har avdelad hyllsektion för höga produkter och ett diskret placerat eluttag.
Samtliga spegelskåp har avdelad hyllsektion för höga produkter och ett diskret placerat eluttag. Spegeldörrarna har i nedre kant en frostad sektion mellan glasen vilket helt motverkar fingeravtryck på såväl in- som utsidan. T-belysningen är en LED-belysning av högsta klass för att ge dig en fantastisk belysning i badrummet.
Övrigt
- T Belysning med fast ljus
- Inkl eluttag
- Bredd 450 har 2 flyttbara hyllor
- Bredd 600/800 har 4 flyttbara hyllor
Övrigt
- T Belysning med fast ljus
- Inkl eluttag
- Bredd 450 har 2 flyttbara hyllor
- Bredd 600/800 har 4 flyttbara hyllor
Recensioner
Rose-Marie HVerifierad köpare
för 1 år sedanFint skåp med fyra lösa glashyllor. Bra belysning och skönt med eluttaget gömt i skåpet
Egenskaper
| Varumärke | Macro Design |
| Art.Nr. | FCS60BBAL |
| Belysning | Ja, LED |
| Serie | Crown |
| Färg | Brun Ask |
| Bredd | 600 mm |
| Höjd | 700 mm |
| Djup | 150 mm |
| Eluttag | Ja |
| IP-Klassning | IP44 |
| Hängning | Dubbla luckor |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Effekt | 8 W |
| Typ | Spegelskåp |
| Material | Spegelglas/Fukttrögt trä |
| Effekt/prestanda | 8 W |
| Spänning | 230 V |
| Energieffektivitet | F |
| Dimbar | Nej |
| RSK-nr | 8946053 |
| EAN-nr | 7332512228430 |
