




Spegelskåp SvedbergsTvilling 65 Metall650 mm. Utan belysning och eluttag.
1 095 kr1 460 kr
Sänkt pris!
Spara 365 kr
30 dagars prisgaranti
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Tvilling 65 Metall
650 mm. Utan belysning och eluttag.1 095 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Klassiskt spegelskåp i metall. Två skjutbara spegeldörrar och två hyllor.
Dokument
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
|---|---|
| Art.Nr. | 13 |
| Belysning | Nej |
| Serie | Tvilling |
| Färg | Vit |
| Bredd | 650 mm |
| Höjd | 395 mm |
| Djup | 125 mm |
| Eluttag | Nej |
| Typ | Spegelskåp |
| Material | Metall |
| EAN-nr | 7392533000132 |
