Spegelskåp Swebad Hemavan med Belysning
fr.0 kr
30 dagars prisgaranti

Hemavan med Belysning
0 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 6-8 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Spegelskåp Swebad Hemavan är ett elegant och modernt spegelskåp där modern minimalistisk design kombineras med praktiska förvaringslösningar. Spegelskåpet levereras med belysning.
Varumärke
SwebadBeskrivning
Spegelskåp Swebad Hemavan är ett elegant och modernt spegelskåp där modern minimalistisk design kombineras med praktiska förvaringslösningar. Spegelskåpet levereras med belysning.
OBS! Innan köp måste du välja färg på ditt spegelskåp, finns som val under tillval.
Hemavans möbler finns i olika färger, mått och kombinationer. Möblerna levereras monterade.
Rengöring
Vid rengöring så kan en mjuk och ren trasa användas. Tvålvatten eller flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmeddel får användas.
Hemavans möbler finns i olika färger, mått och kombinationer. Möblerna levereras monterade.
Rengöring
Vid rengöring så kan en mjuk och ren trasa användas. Tvålvatten eller flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmeddel får användas.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Swebad |
| Belysning | Ja, LED |
| Serie | Hemavan |
| Höjd | 645 mm |
| Djup | 150 mm |
| Handtag | Nej |
| Eluttag | Ja |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljustemperatur | 4000 K |
| Produkttyp | Spegelskåp |
| Spänning | 220 V |
| Form | Rektangulär |
| Dimbar | Nej |



