Spegelskåp Vedum Basic
fr.2 230 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Basic
2 230 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 69 kr

Spegelskåp Vedum Basic är ett enkelt spegelskåp med en dubbelsidig spegellucka och två glashyllor. Levereras med monterad stomme.
Varumärke
VedumBeskrivning
Spegelskåp Vedum Basic är ett enkelt spegelskåp med en dubbelsidig spegellucka och två glashyllor. Levereras med monterad stomme.
Egenskaper
| Varumärke | Vedum |
| Belysning | Nej |
| Serie | Basic |
| Färg | Vit |
| Utförande | Dubbla Luckor, Enkel Lucka |
| Bredd | 500, 600 mm |
| Höjd | 640 mm |
| Handtag | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Hängning | Höger/Vänster |
| Typ | Spegelskåp |
| Djup | 150 mm |
| Material | MDF |
| Form | Rektangulär |
