Spegelskåp Vedum Fryken med 2 Luckor
fr.8 064 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Fryken med 2 Luckor
8 064 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Spegelskåp Vedum Fryken är en stilren spegel med LED-underbelysning. Spegelskåpet har två dubbelsidiga dämpade spegelluckor och levereras med magnet. Fyra glashyllor och eluttag 230 V ingår. Belysningen är dimbar och går på 230V direkt så den kräver ingen driver.
Varumärke
VedumBeskrivning
Spegelskåp Vedum Fryken är en stilren spegel med LED-underbelysning. Spegelskåpet har två dubbelsidiga dämpade spegelluckor och levereras med magnet. Fyra glashyllor och eluttag 230 V ingår. Belysningen är dimbar och går på 230V direkt så den kräver ingen driver.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Vedum |
| Belysning | Ja |
| Serie | Fryken |
| Färg | Brun Ek, Svart Ask, Vit, Vitpigmenterad Ek |
| Utförande | Dubbla Luckor |
| Bredd | 600, 750, 1000 mm |
| Höjd | 737 mm |
| Djup | 140 mm |
| Handtag | Nej |
| Eluttag | Ja |
| Hängning | Höger/Vänster |
| Produkttyp | Spegelskåp |
| Spänning | 230 V |
| Form | Rektangulär |
| Dimbar | Ja |
| Material | Ask, Ek, MDF |
