Spegelskåp Vedum Stråken med 1 Lucka
fr.7 639 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Stråken med 1 Lucka
7 639 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 69 kr

Spegelskåp Vedum Stråken är ett stilrent spegelskåp med dubbelsidiga dämpade spegellucka och underbelysning LED. Spegelskåpet är förberett för elinstallation på ovansidan av taket. Två flyttbara hyllor, 230V eluttag, magnetlist och en lös förstoringsspegel för valfri placering ingår. Underbelysningen är dimbar. För överbelysning kan spegelskåpet kombineras med Karleby 600, Nittorp, Pixbo, Dimbo, Nolby, Skyarp och Tornum 600.
Varumärke
VedumBeskrivning
Spegelskåp Vedum Stråken är ett stilrent spegelskåp med dubbelsidiga dämpade spegellucka och underbelysning LED. Spegelskåpet är förberett för elinstallation på ovansidan av taket. Två flyttbara hyllor, 230V eluttag, magnetlist och en lös förstoringsspegel för valfri placering ingår. Underbelysningen är dimbar. För överbelysning kan spegelskåpet kombineras med Karleby 600, Nittorp, Pixbo, Dimbo, Nolby, Skyarp och Tornum 600.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Vedum |
| Belysning | Nej |
| Serie | Free |
| Färg | Vit, Vitpigmenterad Ek |
| Bredd | 600 mm |
| Höjd | 737 mm |
| Handtag | Nej |
| Eluttag | Ja |
| Hängning | Höger, Vänster |
| Typ | Spegelskåp |
| Djup | 150 mm |
| Form | Rektangulär |
| Spänning | 230 V |
| Material | Ek, MDF |
