Spegelskåp Villeroy & Boch My View In med Belysning
fr.21 159 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

My View In med Belysning
21 159 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 10-12 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Spegelskåp Villeroy & Boch My View In med Belysning är det perfekta spegelskåpet för ditt badrum. Möbel tillhör Villeroy & Boch populära serie My View In och kommer i 5 varianter.
Varumärke
Villeroy & BochBeskrivning
Spegelskåp Villeroy & Boch My View In med Belysning är det perfekta spegelskåpet för ditt badrum. Möbel tillhör Villeroy & Boch populära serie My View In och kommer i 5 varianter.
My View In
- Modernt spegelskåp integrerat i väggen med LED-belysning
- Integrerad, dimbar LED-belysning med 3 nivåer
My View-In - En spegel med en dold hemlighet
Spegelskåpet My View-In från Villeroy & Boch erbjuder en innovativ lösning integrerad i väggen. Spegelskåpet kan harmoniskt integreras i din badrumsdesign då det byggs in nästan helt plant i väggen. Den integrerade LED-belysningen ger även rätt stämningsbelysning i badrummet.
- Sofistikerat dolt förvaringsutrymme i väggen
- Dörrar speglade på båda sidor
- Med dimbar LED-belysning i 3 nivåer
- Integrerade funktioner som förstoringsspegel, eluttag och magnetremsa
Integrerad belysning
Badrumsmöbler och speglar med integrerad belysning från Villeroy & Boch skapar individuell stämningsbelysning i badrummet med genialiskt placerade belysningselement. Den energisparande LED-belysningen kan justeras mellan varm och kall vit och är dimbar i tre nivåer.
- Välj ljustemperatur från varm till kall vit
- Dimbar i tre steg
- Energieffektiv LED-belysning
- Modernt spegelskåp integrerat i väggen med LED-belysning
- Integrerad, dimbar LED-belysning med 3 nivåer
My View-In - En spegel med en dold hemlighet
Spegelskåpet My View-In från Villeroy & Boch erbjuder en innovativ lösning integrerad i väggen. Spegelskåpet kan harmoniskt integreras i din badrumsdesign då det byggs in nästan helt plant i väggen. Den integrerade LED-belysningen ger även rätt stämningsbelysning i badrummet.
- Sofistikerat dolt förvaringsutrymme i väggen
- Dörrar speglade på båda sidor
- Med dimbar LED-belysning i 3 nivåer
- Integrerade funktioner som förstoringsspegel, eluttag och magnetremsa
Integrerad belysning
Badrumsmöbler och speglar med integrerad belysning från Villeroy & Boch skapar individuell stämningsbelysning i badrummet med genialiskt placerade belysningselement. Den energisparande LED-belysningen kan justeras mellan varm och kall vit och är dimbar i tre nivåer.
- Välj ljustemperatur från varm till kall vit
- Dimbar i tre steg
- Energieffektiv LED-belysning
Egenskaper
| Varumärke | Villeroy & Boch |
| Belysning | Ja, LED |
| Serie | My View In |
| Bredd | 601, 801, 1001, 1201, 1301 mm |
| Höjd | 747 mm |
| Djup | 107 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Effekt/prestanda | 18,6, 7,75, 10,85, 13,95, 17,05 W |
| Vikt | 12,42, 19,614, 24,279, 31,096, 32,936 kg |
| Produkttyp | Spegelskåp |
| Energieffektivitet | A++-A |
| Material | Spegelglas |
| Form | Rektangulär |
| Garanti | 2 år |
| Väggmonterad | Ja |













