


Bänkskiva Miller BadrumSten 40Carrara Marmor, Centrerat Blandarhål
Rek. pris 7 100 kr
!
5 680 kr6 700 kr
Spara 15 %
Kampanj
38 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Färg: Carrara Marmor
Hål för Blandare

Sten 40
Carrara Marmor, Centrerat Blandarhål5 680 kr
- Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Bänkskiva med blandarhål till tvättställsskåp New York och London från Miller Badrum. Köp till bänkskiva när du vil ha ett fristående handfat.
Miller Badrum är ett svenskt familjeföretag etablerat år 1903 med sina rötter i Bankeryd, Småland. Badrumsmöblerna monteras varsamt för hand i Bankerydsfabriken vilket garanterar hög kvalitet i både utförande och leverans. Miller Badrums har ett brett sortiment och stilmässigt finns allt från sekelskifte till det mest trendiga vad gäller design och innovativa materialval. Välj produkter från Miller som passar din stil bäst och njut av upp till 10 års garanti på möbler och tillbehör – The Miller Way.
Egenskaper
| Varumärke | Miller Badrum |
|---|---|
| Art.Nr. | 400M |
| Färg | Carrara Marmor |
| Bredd | 400 mm |
| Djup | 455 mm |
| Typ | Bänkskiva |
| Hål för Blandare | Centrerat |
| Tjocklek | 30 mm |
| EAN-nr | 7391186934481 |



