


Bänkskiva Miller BadrumSten 120Carrara Marmor, Centrerat Blandarhål
15 200 kr
30 dagars prisgaranti
Färg: Carrara Marmor
Hål för Blandare

Sten 120
Carrara Marmor, Centrerat Blandarhål15 200 kr
- Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Bänkskiva med blandarhål till tvättställsskåp New York och London från Miller Badrum. Köp till bänkskiva när du vil ha ett fristående handfat.
Miller Badrum är ett svenskt familjeföretag etablerat år 1903 med sina rötter i Bankeryd, Småland. Badrumsmöblerna monteras varsamt för hand i Bankerydsfabriken vilket garanterar hög kvalitet i både utförande och leverans. Miller Badrums har ett brett sortiment och stilmässigt finns allt från sekelskifte till det mest trendiga vad gäller design och innovativa materialval. Välj produkter från Miller som passar din stil bäst och njut av upp till 10 års garanti på möbler och tillbehör – The Miller Way.
Egenskaper
| Varumärke | Miller Badrum |
|---|---|
| Art.Nr. | 1200M |
| Färg | Carrara Marmor |
| Bredd | 1200 mm |
| Djup | 455 mm |
| Typ | Bänkskiva |
| Hål för Blandare | Centrerat |
| Tjocklek | 30 mm |
| EAN-nr | 7391186931138 |



