Bänkskiva Svedbergs Glimmer
fr.2 690 kr
fr.2 018 krSpara 25 %Kampanj22 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Glimmer
2 018 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Bänkskiva Svedbergs Glimmer är en bänkskiva i slitstarkt laminat för ovanpåliggande tvättställ. Kommer i ett stilrent mörkgrått utförande, passar bra till lugna och varma toner. Bänkskivorna levereras med överhäng.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Bänkskiva Svedbergs Glimmer är en bänkskiva i slitstarkt laminat för ovanpåliggande tvättställ. Kommer i ett stilrent mörkgrått utförande, passar bra till lugna och varma toner. Bänkskivorna levereras med överhäng.
OBS! Detta är bara en bänkskiva. Tvättställsskåp, blandare och tvättställ köps separat.
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Serie | Glimmer |
| Utförande | Centrerad, Höger, Vänster |
| Bredd | 610, 810, 1010, 1210, 1600 mm |
| Höjd | 20 mm |
| Typ | Bänkskiva |
| Material | Laminat |
| Djup | 460 mm |





