








Bänkskiva SvedbergsSkifferB: 1010 mm, Centrerad
3 290 kr
30 dagars prisgaranti
Utförande
Bredd

Skiffer
B: 1010 mm, Centrerad3 290 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Bänkskiva Svedbergs Skiffer är en bänkskiva i slitstarkt laminat för ovanpåliggande tvättställ, skiffer kommer i en mörk och intensiv färg. Bänkskivorna levereras med överhäng.
Rekommenderas att bäst kombinera med matta finishar och trämönster för exklusivt intryck.
OBS! Detta är bara en bänkskiva. Tvättställsskåp, blandare och tvättställ köps separat.
OBS! Detta är bara en bänkskiva. Tvättställsskåp, blandare och tvättställ köps separat.
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
|---|---|
| Art.Nr. | 21011 |
| Serie | Skiffer |
| Utförande | Centrerad |
| Bredd | 1010 mm |
| Höjd | 20 mm |
| Djup | 460 mm |
| Typ | Bänkskiva |
| Material | Laminat |
| RSK-nr | 8933835 |
| EAN-nr | 7323100360038 |
